Villa Tinta на Odessa Wine Week 2021

Відкриття Odessa Wine Week відбулося з фіналом проєкту “Best Riedel glass for Odessa Black variety” в рамках офіційно обрав кращий келих Riedel – The Wine Glass Company для локального українського вина сорту Одеський Чорний (Аліберне).
???? З 9 запропонованих варіантів келихів жюрі, до якого ввійшли винороби, сомельє, представники HoReCa, обрали келих #4.

Що ж, можете привітати наш український автохтон з першим офіційним келихом! Нагадуємо, що попередньо експертною комісією з 32 заявлених позицій вин з Одеського Чорного, було відібрано 10 кращих зразків, витриманий Odessa Black 2017 Villa Tinta VIP Collection в цій десятці.

Пишаємося, що й наша виноробня долучилося до цієї події: в жюрі Юрій Тінтулов, замдиректора з виробництва ТОВ “Винхол Оксамитне”:
“Всі запропоновані 9 прототипів келихів Riedel дійсно по-різному розкривають багатогранний Одеський Чорний. Переможний зразок #4 – це майстерна унікальна робота, з дещо вигнутими вінцями, найкраще демострує індивідуальність та характер цього вина.”

21 травня, голова ГС Дорога вина та смаку Української Бессарабії Ірина Польшакова презентувала найцікавіші винно-гастрономічні локації Півдня Одещини на конференції “Еногастрономічний туризм драйвер розвитку туристичних дестинацій”.
Саме час обрати незабутній маршрут для Вашої літньої відпустки з Villa Tinta!

В рамках одеського винного тижня, відбувся всеукраїнський дегустаційний конкурс Odessa Wine & Spirit Awards 2021 (колишній Одеський залив), на якому вина Villa Tinta не залишилися без відзнак:
2????та????в скарбничку нагород нашої виноробні.

Odessa Wine Week: Костянтин Тінтулов з нагородами Villa Tinta

На Odessa Wine Week відзнаки отримував комерційний директор ТОВ “Винхол Оксамитне”, Костянтин Тінтулов:
“Для мене це велика честь бути тут, продовжуючи справу мого батька, Валерія Антоновича.
Ці нагороди, це ще одна відзнака його праці, адже вина 2017 та 2019 років, створені ним самим, і сьогодні продовжують здобувати прихильність найвимогливіших винних поціновувачів.”

На цьому сюрпризи цьогорічного одеського винного тижня не закінчуються. Наступний захід – дегустація 5 найцікавіших вин дегустаційного конкурсу Odessa Wine & Spirits Awards 2021 на висоті 10000 м. Відірвавшись від землі, під крилом Odessa Wine Week та Ukraine International Airlines UIA – Міжнародні Авіалінії України МАУ, дегустуємо 5 вин, 5 “візитівок” цьогорічного Odessa Wine Week, а серед них і Рислінг 2019 Villa Tinta, відзначений цього року золотою медаллю!

Ну хіба в Одесі все може бути просто? Дійсно небесна дегустація. Бортпровідник українського винного світу Анна-Євгенія Янченко надає слово представнику бренду Villa Tinta, Костянтину Тінтулову, в келихах рислінг, життя прекрасне, погодьтесь!

Як зазначила сомельє заходу Анна-Євгенія Янченко
♥️Villa Tinta Riesling, 2019 Про оце вино ви мені пишете в дірект і я вам хочу підтвердити – в дегустації наосліп воно тримало дуже високий бал, тож ви, ті, хто мені рекомендує вино це спробувати і запевняє, що вино круте, знайте, ви праві. Історія виноробні карколомна і така, щоб через 50 років правнукам розповідати, що був і бачив, як вона починала виготовляти власні вина і отримувати перші нагороди…”

Дякуємо всім організаторам, дегустаційному жюрі за незалежну професійну оцінку українських вин та всім винним ентузіастам, що розділили з нами цей тиждень.

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій