Терруар

Наше вино для допитливих, для шукачів, для тих хто хоче відкрити для себе новий смак і аромат, відчути сонячне тепло півдня і унікальну виноградарську зону озера Ялпуг (розташованій в Придунайській Бессарабії). Тому що вся сила завжди в пошуку.

Ми віримо в те, що якість винограду в більшій мірі визначає відмінність вина в пляшці. Працюючи на виноградниках щоденно в ритмі сезонів: від обрізки лози до збору винограду, ми прагнемо розкрити весь потенціал терруару долини озера Ялпуг, з’єднавши воєдино вікові традиції виноробства нашого краю і сучасні технології, постійно вдосконалюючи процес виробництва наших вин.

Сьогодні наше підприємство володіє власними 550 га виноградників і має партнерські відносини з багатьма місцевими виноградарями, переробляючи виноград з ще більш 600 га виноградників. Підбираючи найбільш адаптовані до умов нашого мікроклімату, ми зібрали велику колекцію європейських і локальних сортів винограду, ставши одним з найбільших в Україні виробником винограду і вин з Мускатів, Одеського чорного і Каберне Совіньйон.

Велика кількість сонячних днів, суглинкові ґрунти, контроль навантаження на лозу, ручне збирання винограду, мінімальний час доставки «від куща до преса» створюють якісне вино гарантованого походження.

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій