Весняний врожай медалей Villa Tinta

Весняний врожай медалей Villa Tinta

Вітаємо з новими перемогами номінанта WTA – Villa Tinta у номінації The Visiting Card of the Countr/Must Visit/, який за останні місяці  отримав більше десяти медалей на міжнародних та українських винних конкурсах.


Villa Tinta – одне з перших винних підприємств, створених вже у незалежній Україні. Сімейною виноробнею, що була заснована в 1998 році під назвою «Винхол Оксамитне» одним із найавторитетніших виноробів України Валерієм Тінтуловим, зараз керують дружина пана Тінтулова Тетяна та їхні діти Костянтин та Юрій. 

Villa Tinta володіє 550 га власних виноградників (а також займається переробкою винограду, вирощеного на 600 га виноградників партнерів) в мальовничій долині озера Ялпуг. Унікальний терруар знаходить своє вираження у винах з європейських сортів, а також місцевих – Одеського Чорного та Сухолиманського. У пропозиції виноробні декілька різновидів вин: Villa Tinta (сухі ординарні вина з місцевих та європейських сортів), Tintarella (ігристі вина за технологією Charmat-Martinotti), Tinta (напівсолодкі купажні вина). 

Якість вин, крім цінного терруару, забезпечується сучасним обладнанням і високим рівнем кваліфікації виноробів. Слід підкреслити, що це регулярно підтверджується на професійних змаганнях. 

Villa Tinta активно популяризує та просуває свої вина в Україні та на світовому рівні. Цієї весни компанія разом з найкращими українськими винами на загальному стенді Wines of Ukraine взяла участь у ProWein у Дюселельдорфі, Vyno dienos у Вільнюсі та London Wine Fair, що є  офіційним виставковим партнером Drinks+ та Wine Travel Awards. Також чудові вина цієї виноробні були яскраво представлені на винних заходах  Wine&Spirits Ukraine та Vinnytsia Wine Days, що відбулися в Україні.

Vinnytsia Wine Days 2023 – це нова винна подія у нашій країні, яку започаткували в цьому році, попри війну і руйнації в країні. Ці дні винної культури включали виставки і дегустації, професійні конференції і майстер класи, а також Всеукраїнські дегустаційні конкурси Odesa Wine&Spirit Awards та «Кращий Одеський чорний». Сліпі дегустації проводились 12 членами експертного журі за правилами і стандартами Міжнародної організації винограду і вина OIV. У конкурсі «Кращий Одеський чорний» взяли участь 22 виробники, які представили 33 зразки вина. За результатами цього конкурсу Villa Tinta Odessa Black 2020 premium collection та Villa Tinta Odessa Black 2019 VIP collection отримали золото. 

В рамках виставки Wine&Spirits Ukraine 2023, що відбулася в Києві 29-31 березня, традиційно було проведено міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine&Spirits Awards, за підтримки та участі Асоціації сомельє України та Міжнародної Асоціації сомельє відповідно до стандартів Міжнародної організації винограду і вина OIV. Цей конкурс незламних українських виноробів, які навіть під час війни, під обстрілами і ракетними атаками продовжували свою мирну справу, став рекордним за кількістю платинових та золотих медалей! 

За результатами Ukraine Wine&Spirits Awards 2023 Villa Tinta отримала п’ять золотих та три срібних медалі – переможцями стали вісім з восьми поданих на дегустацію зразків.

Золотом були нагороджені Villa Tinta Odessa Black 2019 VIP collection, Villa Tinta Odessa Black 2020, Villa Tinta Cabernet 2019 VIP wine selection, Villa Tinta Cabernet 2020, Villa tinta Merlot 2018 VIP wine selection. Срібло отримали Villa Tinta Irsai Oliver 2020, Villa Tinta Riesling 2019, Villa Tinta Sukholimansky 2020.

Ми також вітаємо і пишаємося результатами дегустації Villa Tinta на International Wine & Spirit Competition. Адже це один з найпрестижніших конкурсів у всьому світі, в рамках якого Villa Tinta Odesa Black 2019 VIP wine selection завоювало срібло, отримавши від іменитих суддів 91 бал.

Виноробня  Villa Tinta є членом Асоціації виноградарів і виноробів «Дунайська Бессарабія» та частиною «Дороги вина та смаку Української Бессарабії» – переможця Wine Travel Awards 2022-2023 у номінації The Visiting Card of the Country/Region of the year.

Бажаємо Villa Tinta нових перемог на винних конкурсах та сталого розвитку у мирній країні!

https://drinks.ua/news/vesnjanij-vrozhaj-medalej-villa-tinta/

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій