Сир і вино

Справжні зірки гастрономії, сири спокушають найвимогливіших гурманів. Крім того,  вони добре поєднуються з вином!
Так, але як саме підібрати вино до сиру?
Відразу відкинемо стереотипи: сир та червоне вино. Звісно ж, ми ні в якому разі не забороняємо Вам експериментувати! Деякі сири справді чудово поєднуються з  червоним вином. Але знайти  таке поєднання часом може бути доволі важким завданням.

Якщо ж душа лежить до червоного, обираючи локальні вина та локальні сири – таке поєднання просто приречене на успіх. Адже, саме продукти з одного регіону, зазвичай забезпечують найкращі поєднання.

Так, витримані тверді сири з коров’ячого молока, такі як Чорна Принцеса від сироварні Щедра Околиця, блискуче підсилюються Каберне 2017 Villa Tinta. А зрілий 27-місячний сир Вертеп з козиного молока чудово поєднується з витриманим в дубі Одеський Чорним 2017.

Витримане каберне Villa Tinta VIP Collection та сир “Чорна принцеса” від крафтового бессарабського виробника “Щедра Околиця

Обираючи біле вино, ми додатково збалансовуємо смаки та підкреслюємо всі якості сиру та вина.

До  Gewurztraminer 2018 Villa Tinta – французький Мюнстер.
Завдяки своїм ароматам троянди та лічі, Gewurztraminer є ідеальним супроводом Мюнстеру, тонко підкреслюючи його солодкість. Секрет цього вдалого поєднання ховається в самій технології виготовлення цього сиру: при дозріванні його скоринка омивається горілкою, виготовленою з вичавок саме з сорту Гевюрцтрамінер. До нього також чудово підійдуть блакитні сири: Горгонзола, Дор Блю, Блю д’Овернь, Рокфор…

Блакитні сири складуть чудову пару гевюрцтрамінеру

До Рислінгу 2019 Villa Tinta – м’який овечий чи козячий сир.
Завдяки приємній довгій мінеральності та кислинці рислінг сповна дозволить насолодитися приємною вершковістю молодих сирів.

Рислінг Villa Tinta

Захотілося чогось більш оригінального?
Спробуйте поєднання камамберу та Tintarella Brut! Бульбашки і помірна солодкість ігристого додають солодкості сиру, а поколювання бульбашок врівноважує вершко вість камамберу. З бессарабських спеціалітетів ідеальною парою для ігристого стане сирний рулет Гебжалія.

Локальні бесарабські сири, м’ясо, вина та спеції тепер зібрано в одному онлайн-магазині Дороги вина та смаку Української Бессарабії.
Приємної Вам дегустації!

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій