Рейдерська атака на ТОВ “Винхол Оксамитне”

З вечора 19.03.2021 й по даний час триває рейдерське захоплення виноробного підприємства ТОВ «Винхол Оксамитне» ТМ Villa Tinta.
Зайнято офіс підприємства в м. Одеса
: зламані двері, поміняні замки, тітушки з юристом на територію не допускають навіть поліцію.
Відео зняте 19.03.2021 в 21:00 Тінтуловою Аліною в приміщенні одеського офісу ТОВ “Винхол Оксамитне” на Корольова, 85а:

Рейдерська атака на одеський офіс ТОВ “Винхол Оксамитне” 19.03.2021 21:00

Вночі 19.03.2021 близько сорока тітушек штурмували виноробню в селі Оксамитне Болградського району.

В листопаді не стало засновника виноробні Валерія Антоновича Тінтулова, сімейною справою почали займатися його сини Юрій і Костянтин. І доки вирішувалися офіційні питання спадку, дехто вирішив скористатися ситуацією. Незаконно заднім числом нотаріуси та реєстратори змінили власника і директора підприємства.

“Ще півроку не пройшло, як помер власник заводу, мій батько Валерій Тінтулов, як рейдери, незважаючи на відкриту спадкову справу, переоформили право власності, й мерщій продали обидва наші підприємства ТОВ« Винхол Оксамитне» і ТОВ БТК АГРО третій особі”, – говорить Юрій Тінтулов.

При цьому, Юрій Валерійович описав наступну схему захоплення обох підприємств:

У зв’язку зі смертю Валерія Антоновича Тінтулова, власника ТОВ «Винхол Оксамитне», за заявою законних спадкоємців, 17.11 2020 нотаріусом зареєстровано керуючого спадщиною – його законну дружину Тінтулову Тетяну Яківну.

Однак, “раптово” з’ясовується, що право власності вже оформлено на Нанкову Ганну Михайлівну, яка нібито придбала право власності на корпоративні права від Валерія Антоновича Тінтулова, ще у 2018 році, про що відповідного запису в державному реєстрі не було.
Наступний крок рейдерів – право власності на корпоративні права Нанкова Ганна Михайлівна передає Волошину Олексію Володимировичу, про що в Держреєстрі з’являється відповідні записи від 17.03 2021 р., та 19.03.2021 року. В обох випадках – реєстратор Голубенко А.В.
Таким чином, мешканець міста Миколаїв, Олексій Володимирович Волошин, став власником обох компаній.

На сьогодні відомо, що свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю нотаріуса Олександра Гнидюка, який завірив документ передачі прав власності на пані Нанкову, було анульовано.
Як з’ясувалося пізніше цей нотаріус вже встиг побувати “зіркою” випуску ТСН про “чорних нотаріусів”:

Сюжет ТСН про діяльність Олександра Гнидюка, нотаріуса, який засвідчив передання корпоративних прав на ТОВ “Винхол Оксамитне” в 2018 році від Тінтулова Валерія Антоновича на Нанкову Ганну

Юрій Валерійович звернувся із заявами до правоохоронних органів зупинити рейдерське захоплення підприємств та розібратися зі ситуацією, що склалася, а також, до громадських організацій та ЗМІ з проханням щодо підтримки. 

Інтерв’ю виконувача обов’язків директора ТОВ “Винхол Оксамитне” Тінтулова Юрія Валерійовича про ситуацію з рейдерським захопленням виноробні #VillaTinta.

Укрвинпром та Дорога вина та смаку Української Бессарабії виступили на підтримку правової перевірки факту зміни власників.

Лист УКРВИНПРОМУ до Міністра юстиції України з приводу рейдерського захоплення ТОВ “Винхол Оксамитне”

Сподіваємося, що після розголосу ситуації, рейдерське захоплення ТОВ “Винхол Оксамитне” отримає відповідну правову оцінку уповноважених органів та просимо всіх не байдужих поширити інформацію задля неповторення силового сценарію захоплення виноробні в с. Оксамитному, тоді як одеський офіс підприємства захоплено рейдерами.

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій