Кагор Villa Tinta

Soils: Суглинки

 • Size of case:
  310*265*175
 • Cases per pallet:
  105
 • Bottles per pallet:
  630
 • Layers per pallet:
  5
 • Weight per pallet:
  860
 • Boxes per layer:
  21

Для виробництва Кагору Villa Tinta були використані високоякісні червоні сорти винограду: Каберне совіньйон та Одеський чорний урожаю 2019року. Сьогодні насолодитися смаком цього вина може кожен. Вважається, що Кагор має лікувальний, загальнозміцнюючий  ефект і благотворно впливає на багато систем організму. Кагор Villa Tinta – десертне вино, яке підходить до сирів, шоколаду, горіхів і сухофруктів.

Вміст алкоголю: 16% об.

Масова концентрація цукрів – 150 g/dm³,

Масова концентрація кислотності  5,5 g/dm³.

Winemaking technology:

Свій насичений смак і інтенсивний колір Кагор Villa Tinta набуває завдяки особливій технології  виробництва. Дроблені виноградні ягоди (мязгу)  нагрівають до 65°С і залишають для зброджування в сталевих резервуарах, потім додають спирт для досягнення потрібної міцності.Вино зроблено з винограду сортів Одеський чорний-90% та 10 % Каберне- совіньон, після чого вино підігрівалось до температури 65 градусів впродовж 9 місяців з постійним перемішуванням для максимальної асиміляції додаткового спирту. Вино  відстоювалось впродовж 3 років в нержавіючих ємностях, а після чого ще витримувалось впродовж 6 місяців в у французьких дубових барках, що ще більш збагатило його ароматику та смак.

 

Color and tasting notes:

Кагор Villa Tinta – унікальне вино, яке було створено спеціально для використання під час ритуалів і таїнств православної Церкви. За своїми характеристиками Кагор Villa Tinta – дуже екстрактивне десертне вино насиченого темно-червоного кольору, з достатньо високим вмістом цукру і спирту. У смаку переважають фруктово-ягідні відтінки: вишня, чорна смородина, терен тощо., також горіхові ноти та нотки вершків.

You will also like it

“Gewurtztraminer” TM Villla Tinta 2022
“Irsai Oliver” TM Villla Tinta 2022
“Odesa Black” TM Villla Tinta 2020
“Cabernet” TM Villa Tinta Premium Collection 2021

Stay up to date with the latest news, upcoming events and special offers