10 фактів щодо користі вина

Вірите чи ні: склянка червоного вина в день матиме користь для здоров’я! Багато досліджень наголошують на корисних властивостях антиоксидантів, що присутні у цьому напої, та їх користі в боротьбі з певними захворюваннями. Наукові дослідження довели: за споживання 1 – 2 келихів на день, червоне вино допомагає запобігти серцево-судинним захворюванням, зміцнює імунну систему або навіть уповільнює розвиток хвороби Альцгеймера.
Отже, 10 фактів про вплив вина на здоров’я:

 

Боротьба з хворобою Альцгеймера
Американське дослідження, опубліковане в лютому 2015 року в журналі Scientific Reports, висвітлює вплив ресветатролу, антиоксиданту, що міститься в шкірці винограду, на збереження пам’яті. Він особливо ефективний у лікуванні порушень пам’яті після 60 років та для пацієнтів із хворобою Альцгеймера.

 

Попередження серцево-судинних захворювань
Ресвератрол також вважають вирішенням серцево-судинних проблем. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, він знижує на 40% ризик серцевого нападу та інфаркту. Судинорозширювальні властивості цього антиоксиданту збільшують діаметр судин і тим самим полегшують циркуляцію крові.

 

Активуйте схуднення
Червоне вино активує ген, що запобігає утворенню жирових клітин і допомагає вивести наявний жир. Массачусетський технологічний інститут продемонстрував його вплив на фізичну форму в кількох наукових публікаціях, зазначивши, що результати більш помітні, якщо вино вживається в рамках збалансованого харчування.

 

Зниження ризику раку легенів
Помірне споживання червоного вина знижує ризик раку легенів у чоловіків, згідно з повідомленням в одному з журналів Американської асоціації досліджень раку. В середньому кожен келих червоного вина, що споживається щомісяця, зменшує ризик раку легенів на 2% у чоловіка середнього віку та на 60% у курця, за умови споживання одної-двох склянки на день.

 

Подовження тривалості життя
Тривалість життя у чоловіків, які випивають келих вина в день, на 3,8 року вища, ніж у тих, хто не п’є, згідно з дослідженням, проведеним голландськими дослідниками у 2007 році. Їх ризик виникнення деменції також виявляється на 85% нижчим. Отже, помірне споживання червоного вина може не тільки продовжити життя, але й його якість.

 

Зменшення побічних ефектів променевої терапії
Пацієнт, яка споживає вино червоне вино, проходячи лікування від раку? Саме це пропонує італійське клінічне дослідження, яке показує, що жінки, які лікували рак молочної залози променевою терапією при помірному споживанні вина, мають менше побічних ефектів, ніж жінки, які його не пили. Червоне вино допоможе відновити клітини шкіри і, отже, боротися з радіацією.

 

Зменшення стресу
Маленький келих червоного справді допоможе вам розслабитися! Дослідження Каліфорнійського університету продемонструвало розслаблюючі властивості вина. Фермент, знайдений у шкірці винограду, дезактивує систему клітинної реакції на стрес. Ендорфіни зростають, а напруга зменшується, викликаючи майже негайний ефект розслаблення.

 

Лікування еректильної дисфункції
У чоловіків, які регулярно помірно п’ють вино, рідше спостерігається порушення ерекції. Спільне дослідження університетів Гарварду та Східної Англії дає цей дивовижний висновок. Вся заслуга припадає на флавоноїди, пігменти, які містяться в основному в чорниці, ожині, редьці та червоному вині.

 

Знищення бактерії
Запалення ясен або відкладення зубного каменю можна лікувати у стоматолога або за допомогою келиха вина! Вино має здатність запобігати появі стрептококів та бактерій в порожнині роту. Крім того, що воно ефективне проти гінгівіту та ангіни. Все-таки знадобиться від 60 до 80% алкоголю в крові для повного викорінення вірусу (чого ми, очевидно, не рекомендуємо намагатися досягнути!).

 

Боротьба з втомою
Ресвератрол у винограді допоможе зняти втому та стимулюватиме нервову систему протягом особливо важкого дня, згідно з дослідженням, опублікованим у The FASEB Journal. Але будьте обережні: якщо келих вина має стимулюючу дію, пропустивши 2 келихи, ви навпаки отрамаєте бажання поспати!

 

Villa Tinta бажає вам міцного здоров’я, а яке саме червоне обрати: Мерло, Каберне, Одеський Чорний ординарні чи витримані – вибір за вами, кожен знайде щось на свій смак! 

Підготовано за матеріалами https://www.lelynx.fr/

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій