Яке вино підібрати для романтичної вечері у День закоханих?

Червоне, біле або рожеве, вино має унікальну здатність поєднання з усіма стравами, від аперитиву до десерту. Щоб здивувати Вашу половину у День Святого Валентина, ми даруємо Вам ключі до незабутнього романтичного вечора!

Ігристе для грайливого настрою

Бульбашки за столом завжди справляють свій ефект. Безумовно, ігристе є найбільш класичним напоєм для святкування, демонструючи важливість вашої любові до свого партнера. Келих ігристого Tintarella Brut стане чудовим аперитивом, до десерту рекомендуємо обирати з-поміж напівсолодких ігристих Tintarella: Muscato, Rosé, Bon Charme. Бажаєте чогось оригінального? Додайте до вашої страви краплинку ігристого при приготуванні гребінців, пудингу або різотто.

Tintarella Rosé Jardin

Вибирайте свіжі та легкі вина до легких закусок

Проведіть незабутній День закоханих зі своєю другою половиною, обравши вино, яке буде чудово поєднуватися як із закускою, так і з десертом. Gewurztraminer 2018 Villa Tinta поєднує в собі силу вина з напористим характером та солодкість насичених і потужних ароматів. Це вино розкриється в поєднанні з багатьма стравами: від вегетаріанських страв, до пряних мексиканських та японських суші. 

Gewurztraminer 2018 Villa Tinta

Для мясоїдів

Якщо ви віддаєте перевагу червоному м’ясу, витримане Каберне 2017 Villa Tinta VIP Collection складе чудову пару яловичині та дичині. Для білого м’яса пасуватиме пляшка Сухолиманського.

Каберне 2017 Villa Tinta VIP Collection

Яким би не був Ваш вибір – Villa Tinta зробить Ваш вечір незабутнім.

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій