Прощання з Валерієм Антоновичем Тінтуловим – засновником виноробні Villa Tinta

Tintulov Valeriy Villa Tinta Vineyards

Родина Тінтулових та весь колектив ТОВ «Винхол Оксамитне» з сумом повідомляють, що 3 листопада 2020 року не стало засновника Villa Tinta, Валерія Антоновича Тінтулова.

Валерій Антонович Тінтулов – засновник виноробні Villa Tinta


Людини, ціллю життя якої було створення бренду українських вин високої якості, доступних кожному споживачеві. Бажання розповісти історію свого краю, болгарських переселенців через унікальний локальний продукт, вино.
Розповісти не лише в Україні, а й донести світу, що і в нас є власні гідні теруарні вина, через створення виноробної зони Ялпуг, з її самобутніми локальними сортами Одеським Чорним та Сухолиманським.

Валерій Антонович на власних виноградниках з експертами проектів “Географічні зазначення в Україні” та “Дорога вина та смаку Української Бессарабії”


Валерій Антонович був завжди присутнім на виноробні, особисто приймав відвідувачів, щедро ділився власними знаннями в улюбленій галузі.

Валерій Антонович з гостями виноробні


Справа розпочата Валерієм Антоновичем, продовжується сьогодні його синами – Юрієм та Костянтином. І вина, з закладених ним виноградників, продовжують переповідати історії гордості за його справу та його рідну Бессарабію.

Будь в курсі останніх новин, майбутніх подій та спеціальних пропозицій